StartSport

Weekendowe zapowiedzi sportowe

Jutro także IX edycja Nocnego Maratonu Tenisa Stołowego im. Patryka Łebka. Impreza odbędzie się w Hali Sportowej Częstochowa. Pierwsze pojedynki rozpoczną się o 18.30, turniej zakończy się w niedzielę o 8.00 rano. Polecamy.

W niedzielę ostatni ligowy mecz Rakowa w tym roku. Częstochowianie zmierzą się z drużyną Nadwiślan Góra. A jak przed tym spotkaniem wygląda sytuacja w tabeli II ligi? Raków zajmuje 3. miejsce, i znajduje się w strefie gwarantującej bezpośredni awans do I ligi. Nasi rywale na miejscu przedostatnim. Czy wykorzystamy tę przewagę? Zachęcamy do kibicowania. Mecz na stadionie przy ul. Limanowskiego rozpocznie się w niedzielę o 12.00.

W niedzielę tradycyjny Turniej Piłkarski o Puchar Wilka. W Hali Sportowej przy ul. Żużlowej rywalizować będzie nawet 200 zawodników, to uczniowie szkół podstawowych. Organizatorem szóstej już edycji imprezy, jest m.in. Rada Dzielnicy Mirów i Stowarzyszenie Częstochowa 2020. Początek o 9.00, zakończenie turnieju i wręczenie pucharu zaplanowano na 16.30. W niedzielę też XV Ogólnopolski Memoriał im. Marka Kowalskiego w Koszykówce Chłopców. Rozgrywki w Hali Polonia. Początek o 10.30. A na parkiecie zobaczymy m.in zawodników z Radomska, Żor i oczywiście z Częstochowy.

Zostaw komentarz