Ważny remis Rakowa. Tylko krok od zwycięstwa…

Po prawie trzech miesiącach przerwy spowodowanej epidemią piłkarze Rakowa wrócili na boisko. W ramach 27 kolejki PKO Ekstraklasy, nasi zremisowali we Wrocławiu ze Śląskiem 1:1.

Bramkę dla „czerwono-niebieskich” zdobył w 83 minucie Felicio Brown Forbes, a 90 minucie po kontrowersyjnym rzucie karnym wyrównał Michał Chrapek. Jak pierwszy mecz po wznowieniu rozgrywek podsumował – trener Rakowa – Marek Papszun? Posłuchajcie

Czy trener był zadowolony z dyspozycji fizycznej swoich zawodników?

Kolejny mecz Raków rozegra w niedzielę (07.06). Przeciwnikami naszych w Bełchatowie będzie – ŁKS Łódź. Raków zajmuje 9 miejsce w tabeli z 37 punktami na koncie, tracąc do grupy mistrzowskiej 3 punkty.