Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ważny mecz Skry ze Stalą Rzeszów, Raków zagra w Lubinie

Facebook Twitter

Przed nami kolejny weekend z piłkarskimi emocjami. W meczu 17 kolejki 2 ligi Skra Częstochowa w sobotę (09.11) podejmie na stadionie przy Loretańskiej drużynę Stali Rzeszów. Raków kończy I rundę PKO Ekstraklasy meczem z Zagłębiem Lubin na wyjeździe.

Mecz ze Stalą Rzeszów ma spore znaczenie dla drużyny Skry, która po ostatniej porażce Pogonią Siedlce znalazła się w strefie spadkowej i do „bezpiecznego” 14 miejsca traci już 3 punkty. Brak zdobyczy punktowej w sobotę będzie oznaczał coraz większe kłopoty „Skrzaków” w walce o utrzymanie w 2 lidze. Początek meczu w sobotę (09.11) o godzinie 13.30 na stadionie przy ulicy Loretańskiej.
Zachęcamy kibiców do dopingowania naszej drużyny.

PKO Ekstraklasa kończy rundę jesienną, w 15 kolejce spotkań Raków zagra w Lubinie z Zagłębiem. „Miedziowi” są drużyną nieprzewidywalną – w tym sezonie potrafili już wygrać w Poznaniu z Lechem czy z Lechią w Gdańsku, w ostatniej kolejce ulegli jednak przedostatniej w tabeli koronie Kielce. Raków Częstochowa oczywiście nie jest bez szans na dobry wynik w Lubinie, na co oczywiście wszyscy liczymy. Początek spotkania w niedzielę (10.11) o godzinie 12.30.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 lipca 2020