Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wieczorem ważne, wyjazdowe spotkanie Rakowa z Pogonią Szczecin

Facebook Twitter

Przed piłkarzami Rakowa mecz szczególnej wagi. Podopieczni Marka Papszuna zmierzą się dziś wieczorem (20.04) na wyjeździe z Pogonią Szczecin. To spotkanie może mieć kluczowe znaczenie w kontekście walki o mistrzostwo Polski.

Przed nami końcówka rozgrywek, mecz z bezpośrednim rywalem, który ma taką samą ilość punktów. Czeka nas wyzwanie, ale po to też walczyliśmy cały sezon, żeby do takiej sytuacji doprowadzić. Jesteśmy świadomi rangi meczu i zrobimy wszystko, żeby w Szczecinie wygrać

– o szansach w meczu z Pogonią Szczecin – mówi trener czerwono-niebieskich.

W meczu na szczycie będą decydować detale. Potrzebna jest dobrze zaplanowana i skuteczna w każdym rozegraniu walka na murawie

– dodaje szkoleniowiec.

Dużo elementów może wpłynąć na mecz. Przede wszystkim to jest mecz dużej rangi, dużej wagi. To będzie ważne, jak te drużyny będą realizowały swoje plany na ten mecz i podejście do przeciwnika, bo gramy nie pierwszy raz, gramy już szósty w ostatnich latach i w tych drużynach nie zmienia się trener. To trzeba wziąć pod uwagę. Organizacja gry w tych drużynach jest podobna. Pogoń gra podobnie jak my.

Na przedmeczowej konferencji trener Rakowa nie chciał zdradzać, jak wygląda stan medyczny jego zespołu, choć wiemy, że w spotkaniu z Pogonią nie zagra Patryk Kun, który pauzuje za kartki. Jak mówił trener Marek Papszun wsparcie Ivi Lopeza dziś wieczorem może być kluczowe. Piłkarz jest obecnie na czele klasyfikacji strzelców Ekstraklasy. Początek spotkania o 20:30.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024