Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Wandale znów wzięli na cel częstochowskie wiaty przystankowe

Ponad tydzień temu nieznani sprawcy zdemolowali 23 wiaty. Niestety z niedzieli na poniedziałek historia powtórzyła się.

Szacowany czas czytania: 00:12

Tym razem na ul. Faradaya – mówi Maciej Hasik z Miejskiego Zarządu Dróg:

Zarząd Dróg liczy także na to, że nagroda za znalezienie sprawcy/sprawców aktów wandalizmu, pozwoli na szybsze zakończenie sprawy.

Dodaje Maciej Hasik.

REKLAMA