Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Walcz z ograniczeniami i zainwestuj w rozwój. Specjalnie spotkanie motywacyjne w Częstochowie 25 lutego

Facebook Twitter

Rozwój osobisty to cenna inwestycja w siebie. "Nic nie musisz, jak chcesz to możesz" to tytuł wydarzenia, jakie zagości w Częstochowie 25 lutego.

Zajęcia z budowania świadomości będą oparte o doświadczenia kilku mówców motywacyjnych. Przewidziana jest też forma warsztatowa:

Michał Zarębski: Osoby będą mówiły o tym, jak można spojrzeć pod różnymi kątami na nasze życie, jak różne doświadczenia w życiu mogą nas zainspirować do zmian, do innego spojrzenia na rzeczywistość, na świat. Myślę, że dla osób, które szukają czegoś w życiu, bo twierdzą, że nie wiedzą wszystkiego, warto się pojawić, bo jest 7 spikerów – 6 mężczyzn, natomiast wysubtelni nas Agnieszka Wesoły, która będzie mówiła o bardzo ciekawych rzeczach

– do udziału zachęca fizjoterapeuta z Częstochowy Michał Zarębski. Wydarzenie miało już swoją premierową odsłonę, ale pomysłodawcy chcą trafić do jak najszerszego grona odbiorców:

Michał Zarębski: Wydarzenie jest kierowane do każdego. Jeśli ktoś czuje, że chciałby się zainspirować, zmotywować, dowiedzieć się czegoś o tym, jak żyć bez bólu, to droga otwarta i zapraszamy. Ogólnie druga edycja wydarzenia, natomiast pierwsze wydarzenie mieliśmy przyjemność poprowadzić w Katowicach, w listopadzie zeszłego roku, teraz jesteśmy w Częstochowie. W Częstochowie to pierwsza edycja. Więcej informacji na naszej stronie www.nicniemusisz.com.

Będzie o życiu bez bólu, o wpływie fake newsów na nasze zdrowie, budowaniu poczucia własnej wartości i pokonywaniu ograniczeń. Zachęcał do udziału Michał Zarębski.

Początek spotkania 25 lutego w Hotelu Scout o godz. 10.00

fot. nicniemusisz.com

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024