Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wakacje w regionie. Gdzie warto wybrać się w naszej okolicy? Podpowiemy! [POPOŁUDNIE Z RADIEM JURA]

Facebook Twitter

2 lipca - wakacje właściwie dopiero się rozkręcają. Jeśli jeszcze nie macie planów na najbliższe dni czy tygodnie- warto słuchać Radia Jura. Dlaczego?

Warto nas słuchać oczywiście zawsze i wszędzie, ale dzisiaj przygotowaliśmy specjalnie coś dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się co robić podczas urlopu. Na 93 i 8 fm- przez całe popołudnie będziemy szukali wakacyjnego scenariusza w Częstochowie i regionie. Żeby fajnie spędzić czas, trzeba ruszyć się z domu, ale wcale to nie muszą być setki – czy tysiące kilometrów.

Dlatego zabierzemy was dzisiaj na spacer po mieście i po Jurze Krakowsko Częstochowskiej. Przyłączcie się do nas. Klikajcie w zakładkę Daj Znać, piszcie także na naszym radiowym fanpage-u i podzielcie się swoim pomysłem na wakacje.

Do usłyszenia w popołudniowym programie!

Swoją drogą, już jakieś pomysły udało nam się zebrać również dzięki mieszkańcom Częstochowy i regionu. Jak zaplanować sobie urlop i wakacje stacjonarnie?

O pomysły i możliwości pytał Paweł Stępniewski. Z kolei więcej na ten temat tuż po 12 przekaże Wam Marcin Piwnicki.

Ciekawą propozycję przysłał nam również Adrian za pomocą formularzu DAJ ZNAĆ. Czytajcie:

Cześć, miejsca nie są chyba bardzo znane ale warto odwiedzić, dla tych którzy nie lubią tłumów na naszym Bałtyku polecam Wild Wake City, a na wycieczki rowerowe ciekawą trasę z mapki w załączniku :)

Oto wspomniane załączniki:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj