Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Wakacje w mieście na bogato – również poza naszym miastem, polecają się Łazy

Facebook Twitter

Po ograniczeniach związanych z pandemią, nauce i spotkaniach online, wakacje mają być inne. Ciekawe aktywności przenoszą się w plener, skorzystajmy z nich osobiście.

fot. facebook.com/pg/GminaLazyOfficial

Bogactwo letnich różnorodności szykuje samorząd Łaz, zarówno dla mieszkańców jak i osób przyjezdnych:

Nasze dzieci i nasza młodzież bardzo dużo czasu już spędzili przy komputerach, także takie zajęcia plenerowe byłyby dla nich wskazane. Wszystkie nasze instytucje przygotowały szereg propozycji dla dzieci na wakacje. Te instytucje współpracowały ze sobą tak, aby te propozycje się nie zazębiały, żeby dzieci miały wybór i takie propozycje będą publikowane na naszej stronie internetowej tak, aby każdy z zainteresowanych mógł prześledzić harmonogram form wypoczynku. 

Uczniowie będą mogli zagospodarować swój wolny czas

– podkreśla Anna Gorgoń, kierownik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Łazach. Oferta ma być szeroka dla wszystkich dzieci i młodzieży pozostających w wakacje w domach. Powstają ciągle jeszcze nowe pomysły:

Oferta jest bardzo bogata. Zarówno biblioteka, jak i Miejski Ośrodek Kultury, Park Wodny Jura – w każdy dzień można znaleźć dla siebie coś ciekawego. Warsztaty kulinarne dla dzieci w wieku 4-6 lat, niedziele animacyjne – one się cieszą bardzo dużym zainteresowaniem – 11 i 25 lipca.

Jeżeli szukacie atrakcji niedaleko od Częstochowy, warto skorzystać też z propozycji na południe od naszego miasta, polecała Anna Gorgoń z samorządu w Łazach.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj