Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W weekend młodzi pływacy z Częstochowy powalczą o wysokie lokaty w skokach do wody

Facebook Twitter

To niszowy sport w Częstochowie, ale dyscyplina niezwykle widowiskowa, mówią instruktorzy młodych pływaków, trenujących skoki do wody. W sobotę i niedzielę (6-7.11) będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Na basenie KB przy al. Niepodległości odbędzie się Grand Prix Polski w skokach do wody.

Organizatorem zawodów jest jest Polski Związek Pływacki oraz Częstochowski Ośrodek Szkolenia Wyczynowego:

W zawodach wezmą udział dzieci w wieku od 6 do 13 lat, będą to zawodnicy z całej Polski – z klubów z Warszawy, Rzeszowa, Tychów, Katowic oraz Częstochowy. Łącznie na zawodach spodziewamy się około 100 zawodników, którzy sprawdzą się w skokach z trampoliny 1 i 3-metrowej oraz z 5-metrowej wieży. Skoki do wody to piękny, ale niezwykle wymagający sport, dlatego bardzo cieszy nas fakt, że tylu młodych ludzi chce trenować tę piękną dyscyplinę. Zapraszamy do śledzenia relacji z zawodów. Link znajdą Państwo na Facebooku Częstochowskiego Ośrodka Szkolenia Wyczynowego

– zachęca do śledzenia transmisji i kibicowania młodym pływakom Michał Balcerek z Częstochowskiego Ośrodka Szkolenia Wyczynowego. To zawody dla dzieci od 6 do 13 roku życia, ich umiejętności ocenią sędziowie:

Dzieci będą skakały pod okiem czujnych, profesjonalnych sędziów. Mamy nadzieję, że zawody dostarczą im mnóstwo satysfakcji i przede wszystkim dobrej zabawy. Gorąco wierzymy, że zawodnicy z Częstochowy mają ogromne szanse na uplasowanie się w czołówce, natomiast czas pokaże, jak to wszystko się ułoży. Takie zawody to jest zawsze niespodzianka. Wszystkim zawodnikom życzymy powodzenia. Wszelkie relacje z zawodów oraz link do bezpośredniej transmisji na żywo znajdą Państwo na Facebooku Częstochowskiego Ośrodka Szkolenia Wyczynowego. Zapraszamy do śledzenia relacji z zawodów.

My również trzymamy kciuki za częstochowską reprezentację i zachęcamy do kibicowania. Impreza odbywa się pod patronatem Prezydenta Krzysztofa Matyjaszczyka.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj