Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W sobotę Częstochowa gra Ukrainie

Facebook Twitter

26 marca w Częstochowie, w siedzibie Muzeum Monet i Medali, nasi muzycy zagrają od serca. Znane w mieście składy: Ampera, Milsen, The Neverender, czy Dzika Plaża wystąpią w koncercie z pomocą dla uchodźców. Organizatorzy chcą zebrać jak największe finansowe wsparcie dla Ukrainy.

fot. Pixabay

Już dostępne w miejscu wydarzenia są bilety wstępu, które stanowią jednocześnie cegiełki pomocowe:

Koncert Częstochowa gra dla Ukrainy, którego pomysłodawcą jest częstochowski artysta Robert Madziarz, znany jako Rob Gitarnik, z współpracy z Muzeum Monet i Medali, gdzie koncert się odbędzie. Wyjątkowy koncert, bo głównie właśnie grają zespoły z Częstochowy. Będą cegiełki sprzedawane, jak również licytacje, z których cały dochód zostanie przekazany na pomoc Ukrainie. Zapraszam w najbliższą sobotę do Muzeum Monet i Medali na godz. 18:00.

Wspomniany koncert poleca Konrad Znaj z grupy The Neverender.

Zebranie w jednym miejscu artystów, którzy chcą zaśpiewać i pomóc nie trwało długo

– przyznaje Robert Madziarz – główny organizator całego wydarzenia.

Rozdzwoniłem się do moich znajomych z środowiska muzycznego w Częstochowie, którzy mają różne projekty muzyczne i następnego dnia miałem listę 11 wyjątkowych artystów wyrażających chęć wzięcia udziału w tym charytatywnym koncercie. To była natychmiastowa decyzja o podjęciu działania. Polecam zakupić cegiełki jeszcze przed koncertem, ponieważ przed samym koncertem może już ich po prostu nie być.

Częstochowa gra Ukrainie w sobotę o godz. 18:00 w Muzeum Monet i Medali. Warto się pospieszyć, sala pomieści bowiem niespełna 250 osób.

fot. facebook.com/jp2muzeum

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj