Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W sobotę 20 listopada Skra spotka się z Koroną Kielce

Facebook Twitter

Na półmetku sezonu skutecznie kibicujemy częstochowskiej Skrze. Nasi piłkarze zgromadzili 26 punktów, które dają im aktualnie 8. miejsce w tabeli. Skra ma zaledwie punkt straty do szóstego GKS-u Tychy, a to właśnie miejsce na koniec sezonu daje szansę o baraże w Ekstraklasie.

W sobotnim (20.11.) meczu zawodnicy spotkają się z Koroną Kielce.

Skra słynie z tego, że broni, ale ja myślę, że Skra nie tylko broni. Skra chce wygrywać mecze atakując i my tej taktyki nie zmieniamy. Na przeciwko nas jest przeciwnik i jesteśmy Beniaminkiem w tej lidze i nie zawsze nam się łatwo gra, nie tak jak sobie zaplanujemy, ale po to pracujemy, żeby się zmieniać, żeby być coraz lepszym zespołem. Dalej jest w nas bardzo dużo pokory. Nic w naszych zamierzeniach nie zmienimy. Chcemy się do każdego meczu dobrze przygotowywać, chcemy w każdym meczu się dobrze prezentować i oczywiście wygrywać. To jest rywalizacja, to jest sport.

Optymistycznie o taktyce i planowanej grze w weekend, mówił trener Skry Częstochowa Jakub Dziółka. Spotkanie z Koroną Kielce 20 listopada o godz. 20:30.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 marca 2023