Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W reżimie sanitarnym, ale jednak! OKF znowu zaprasza!

Facebook Twitter

Ośrodek Kultury Filmowej Kino Iluzja ponownie otwarte będzie od piątku. Od 12 lutego będzie można znów wybrać się na seans do studyjnego OKF-u.

W repertuarze filmy dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych, mówi kierownik kina Iwona Kwincińska.

Na razie jesteśmy warunkowo otwierani na dwa tygodnie i tak cały czas się zastanawiamy, czy po tych dwóch tygodniach będziemy działać nadal. My mamy nadzieję, że będziemy. W każdym razie otwieramy 12 tak jak rząd zezwolił i przez dwa tygodnie będziemy działać na pewno. Repertuar zdecydowaliśmy się przygotować bardzo bogaty, ponieważ jest niebezpieczeństwo, że to będą tylko dwa tygodnie. Chcieliśmy zaprezentować możliwie najszerszy repertuar dla możliwie najszerszego grona odbiorców a w dodatku są to walentynki. Ten termin obejmuje walentynki. Jest trochę filmów o miłości, jest trochę takich lżejszych filmów. 

W przygotowanym repertuarze znajdziemy więc: dokumenty, fabuły, animacje. Będą filmy walentynkowe, przedpremierowe i te, których pokazy, choć zaplanowane – nie odbyły się w listopadzie.

Przygotowaliśmy sporo filmów przedpremierowych, ponieważ dystrybutorzy też zostali zaskoczeni faktem, że otwieramy 12, nie do końca przygotowali ofertę filmową. Skorzystamy z przedpremier, które będą wchodzić na ekrany w marcu, kwietniu, maju. Tym największym hitem tych dni to będzie film „Na rauszu” – 2 pokazy, jeden 13, następny 21, ponieważ możemy tylko jeden pokaz w tygodniu zaprezentować a jest to film głośny już, ponieważ otrzymał cztery europejskie nagrody filmowe.

O szczegółach OKF szeroko informuje swoich widzów na profilach i na stronach www. Na widownię ośrodka zapraszała Iwona Kwincińska.

Pamiętajcie, że w kinie obowiązują zasady sanitarne oraz ograniczenie do 50% publiczności w sali.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj