Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W niedzielę w Filharmonii muzyczno-taneczne widowisko na rzecz Hospicjum dla Dzieci

Facebook Twitter

Znany częstochowski zespół artystyczny Kontra wesprze swoim występem Hospicjum dla Dzieci. Tancerki zaprezentują się w przygotowywanym widowisku muzyczno-tanecznym, które będzie można obejrzeć w najbliższą niedzielę (26.09.) w sali Filharmonii.

To spektakl charytatywny. W tym roku gramy na rzecz częstochowskiego Hospicjum dla Dzieci. Przedstawienie, spektakl artystyczny, który łączy w sobie zarówno taniec, jak i wokal, ale również grę aktorską. Przepiękne kostiumy, elementy scenografii. Na pewno warto przyjść i miło spędzić te półtorej godziny z nami, a cel jest szczytny. W zespole tańczy 140 dziewcząt w wieku od 5 do 19 lat i tylu artystów pojawi się na scenie w niedzielę.

Bilety na spektakl są jednocześnie cegiełką wsparcia dla podopiecznych częstochowskiego hospicjum. Zachęca do obecności na widowni, kierownik artystyczna zespołu Kontra – Magdalena Kokot. Premierowo swoje nowe przedstawienie tancerki jak dotąd pokazały tylko raz, w czerwcu. Teraz druga okazja:

Piękne widowisko. Chcieliśmy zrobić coś więcej niż uczyć tylko tańca dzieci, bo uważam, że organizacja i zaangażowanie naszych podopiecznych w tego typu inicjatywę charytatywną to piękna lekcja empatii. Dziewczyny zapraszają koleżanki i kolegów z klasy, nauczycieli w najbliższą niedzielę 26 września, o godz. 17:00  w Filharmonii Częstochowskiej. Próby trwają już intensywnie od początku września. Próby generalne są przed samym spektaklem w niedzielę. Są jeszcze wolne miejsca.

Wydarzenie w Filharmonii im. Hubermana polecała Magdalena Kokot, kierująca zespołem Kontra. Przypomnijmy, początek o godz. 17:00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2023