Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W najbliższą sobotę (11.09) Industriada. Koleje Śląskie dowiozą uczestników za darmo

Facebook Twitter

Przed nami Tegoroczne święto Szlaku Zabytków Techniki. Na popularną Industriadę dojedziemy pociągami Kolei Śląskich zupełnie za darmo. Przewoźnik już po raz ósmy włącza się w obchody festiwalu. Co zrobić aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu?

fot. kolejeslaskie.com

Po pierwsze skorzystać z systemu rezerwacji internetowej. Jeśli już to zrobimy, posiadaną rezerwację należy wymienić na bezpłatny bilet. Można to zrobić w kasach biletowych Kolei Śląskich lub u kierownika pociągu. Przydatne linki znajdziecie na www.radiojura.pl. Tegoroczna Industriada odbywa się pod hasłem „Technika. To Was zaskoczy”. Na odwiedzających czekać będzie w sobotę (11.09) 341 niesamowitych wydarzeń, 38 wyjątkowych obiektów i 25 miejscowości turystycznych.

Zamianę rezerwacji na bilet należy dokonać bezpośrednio po wejściu do pociągu.

Szczegóły dotyczące bezpłatnych przejazdów można znaleźć w regulaminie oraz na stronie internetowej industriada.pl/transport/
Link aktywacyjny do rezerwacji miejsc: industriada.kolejeslaskie.com

INDUSTRIADA to święto Szlaku Zabytków Techniki i największy festiwal dziedzictwa przemysłowego w tej części Europy. 11 września 2021 roku odbędzie się już dwunasta edycja festiwalu. Organizator zaprasza do wspólnego poznawania tajemnic świata techniki. Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się między innymi jak z technicznego punktu widzenia wykorzystywane są cztery żywioły, dlaczego żarówka się pali oraz czy technika bez obecności człowieka spełni swoje zadania.

Pełny program INDUSTRIADY 2021 jest dostępny na stronie industriada.pl/program.

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj