Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W najbliższą niedzielę „Śniadanie na Bieganie”

Facebook Twitter

Śniadanie to podstawa. O tym będą przypominać na placu. Biegańskiego. W najbliższą niedzielę 29 maja w centralnym miejscu Częstochowy odbędzie się kolejna edycja akcji „Śniadanie na Bieganie”.

Pyszne jedzenie zaserwują częstochowscy restauratorzy, ale też będzie można zdegustować przygotowane na te okazje kiszonki:

Małgorzata Iżyńska: To jest miejski, śniadaniowy piknik zlokalizowany na placu Biegańskiego, gdzie zawsze staramy się, żeby było zdrowo, miło, w towarzyskim klimacie kompletnego luzu, jak zawsze będzie kawa, przekąski. Będą to oczywiście bezpłatne smakołyki. Chodzi o to, żeby się spotkać niezobowiązująco. Na ten piknik przychodzi wielu stałych bywalców. Niektóre znajomości właśnie tam się zawiązały

– mówi Małgorzata Iżyńska – pomysłodawczyni akcji, a zarazem miejska radna. „Śniadanie na Bieganie” jest bezpłatną propozycją dla mieszkańców:

Małgorzata Iżyńska: Osobiście cenię sobie ten czas, bo to sposobność porozmawiania z wieloma osobami, z którymi koresponduję jako radna, a tu można bez oficjalnej otoczki, zupełnie na luzie spotkać się, omówić niektóre sprawy i przede wszystkim spotkać się osobiście. Będzie muzyka na żywo. Jak w życiu bywa, muzyka umila nam chwile.

„Śniadanie na bieganie” rozpocznie się w niedzielę o 10:00 i potrwa przez 2 godziny:

Małgorzata Iżyńska: Jak zawsze przed ratuszem, obok odwachu staną leżaki, będą rozłożone zadaszenia, będzie muzyka na żywo, więc na pewno każdy, kto odwiedzi plac Biegańskiego w niedzielę między 10:00 a 12:00, odnajdzie nas

– zaprasza Małgorzata Iżyńska, miejska radna.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj