W Kamyku osobówka wjechała w motorowerzystę. Uważajmy, bo pogoda zmienna
Ostatni wiosenny weekend przypomniał nam, że przy słonecznej pogodzie i w dobrych warunkach na drogach dochodzi do większej liczby zdarzeń. Zaczyna się sezon na jednoślady, wkrótce na dobre wyjadą motocykliści. Warto zachować większą czujność, bo marcowo-kwietniowa pogoda może nas jeszcze zaskoczyć.

Kłobuccy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności zderzenia skutera i osobowego renault, do którego doszło na ul. Żeromskiego w Kamyku. Z tego co ustalili mundurowi z drogówki, zawiniła kobieta kierująca osobówką. 36-latka w renault zapomniała jechać prawą stroną jezdni, w wyniku czego ścięła łuk drogi i zderzyła się czołowo z motorowerzystą. 46-latek jadący jednośladem, jako niechroniony uczestnik ruchu drogowego został ranny, kobiecie nic się nie stało.
Mężczyzna przebywa w szpitalu
Kobieta odpowie za spowodowanie wypadku drogowego. Niefrasobliwość na drodze może być przyczyną tragedii, do tego trzeba zwracać uwagę na warunki drogowe. Niemal każdego dnia o tej porze roku zaskakuje nas inna aura, w prognozach są jeszcze opady śniegu. Nawet jeśli zrobiło się cieplej nie zmieniajcie jeszcze opon zimowych na letnie.
Zobacz także: