Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W Irządzach w powiecie zawierciańskim doszło do zabójstwa

Facebook Twitter

35-letni mężczyzna odpowie za śmiertelną napaść na teściową. Dopiero wyszedł z więzienia po półrocznej odsiadce. Nie zdążył nacieszyć się wolnością. Został aresztowany na 3 miesiące. 

Tragedia w Herbach

Mężczyzna po opuszczeniu zakładu karnego, udał się do swojego domu. Szybko na miejscu stał się prowodyrem rodzinnej awantury. Gdy stał się agresywny, jego żona zdążyła uciec do sąsiadów, skąd zawiadomiła policję. Niestety w domu pozostała matka kobiety. Gdy przybyli mundurowi, 73-latka już nie żyła. Podejrzany o morderstwo 35-latek został zatrzymany w momencie, gdy próbował uciec samochodem z miejsca tragedii. Był pod wpływem alkoholu. Gdy wytrzeźwiał, postawiono mu zarzut zabójstwa teściowej, ale też usiłowania zabójstwa żony i znęcania się nad rodziną. 35-latek nie przyznał się do winy.

Policja i prokuratura wyjaśniają jeszcze sprawę śmierci 23-letniej kobiety w powiecie zawierciańskim. Jak ustalono również padła ofiarą zabójstwa. Jej ciało znaleziono kilka dni temu w jednym z mieszkań przy ulicy Staroszkolnej w Zawierciu. Zarzut zabójstwa usłyszał 26-letni mężczyzna. Śledczy nie zdradzają szczegółów sprawy.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2024