Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W Częstochowie rusza Hip Hop Elements

Facebook Twitter

To impreza łącząca różne elementy kultury hip hopowej. Na miłośników tego rodzaju muzyki, czekają trzy dni koncertów, projekcji filmów oraz imprez towarzyszących, m.in. graffiti jam, czyli warsztaty dla rozpoczynających przygodę z malowaniem. Największą gwiazdą festiwalu będzie duet Sokół i Marysia Starosta.

Hip Hop Elements to kolejna duża muzyczna impreza w centrum Częstochowy. Po Reggae On, tym razem miasto wraz z klubami zaprasza miłośników kultury hiphopowej. Będzie można poznać muzykę, ale i graffiti jako sztukę ulicy czy uczestniczyć w pokazach tańca.

Mówił jeden z pomysłodawców i koordynatorów wydarzenia Daniel Małoszyc. Tegoroczna edycja będzie przede wszystkim droższa ale i bogatsza od poprzednich…

Zapewniał Mariusza Osyrę Aleksander Wierny, odpowiedzialny za miejską kulturę w magistracie. Hip Hop Elements to kolejny przykład ożywienia przestrzeni miejskiej – imprezy odbywać się będą w czwartek w klubach Carpe Diem i Rura, a w piątek i sobotę także na Placu Biegańskiego:

O gwiazdach tej edycji festiwalu kultury hiphopowej mówił Daniel Małoszyc. Impreza odbywa się w ramach letniej akcji „Aleje tu się dzieje”.

SPRAWDŹ DOKŁADNY HARMONOGRAM

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj