Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

W Borowcach w gminie Dąbrowa Zielona doszło w nocy do potrójnego zabójstwa. Trwa policyjna obława na mężczyznę podejrzanego o zbrodnię

Facebook Twitter

Specjalny alert Rządowego Centrum Bezpieczeństwa dotarł dzisiaj (10.07.) do mieszkańców województwa śląskiego. Nie wiadomo gdzie ukrywa się 52-letni Jacek Jaworek. Poszukują go wzmożone siły policyjne w całym regionie.

Częstochowscy śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Myszkowie wyjaśniają okoliczności śmierci 3 osób. To rodzina zamieszkująca w miejscowości Borowce. W nocy z piątku na sobotę około godz. 1.00 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z domów. Patrol na miejscu zgłoszenia znalazł zwłoki 3 osób: 44-letniego małżeństwa oraz ich 17-letniego syna. Na miejscu swoje czynności prowadzili policyjni śledczy pod nadzorem prokuratora.

Policjanci w związku ze sprawą poszukują podejrzanego mężczyzny, to 52-letni mieszkaniec Częstochowy Jacek Jaworek. Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu poszukiwanego, które mogą pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub mają istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj