Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

VII Jurajskie Targi Weselne

Facebook Twitter

Zapraszamy na VII Jurajskie Targi Weselne, które odbędą się w niedzielę, 11.11.2018 od godz. 10.00 do 17.00, w sali bankietowej „Rotunda” w Zawierciu. Atmosfera panująca podczas targów z pewnością wyróżnia je od tych halowych i przypomina prawdziwą imprezę weselną. Oprócz pokazu mody damskiej odbędzie się również pokaz tańca oraz LOTERIA BILETOWA.

Na targach będzie można poznać najnowsze trendy w modzie ślubnej. Odwiedzający będą mogli skorzystać ze specjalnych ofert targowych oraz zasięgnąć porad, korzystając z wielości zebranych w Rotundzie firm, rozsianych po całej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej i Śląsku, których przedstawicieli można poznać osobiście a usługi zobaczyć na żywo.

Każdy na targach będzie mógł sobie zrobić szalone zdjęcie w fotobudkach i czy degustować pyszne słodkości i nie tylko. Nowością będzie fotolustro nowoczesna odmiana fotobudki. I wiele innych firm zajmujących się organizacją, zaproszeniami, dekoracjami i oprawą imprez jak również kosmetyką i wizarzem a nawet tańcem.

Na scenie podczas targów zobaczymy występ zespołu, który będzie się prezentował co godzinę przez 10 min. Będą również taneczne pokazy specjalne.

Wielu innych wystawców przygotowało wartościowe kupony i rabaty dostępne tylko na targach, o których będziemy informować na tym funpagu Fb/weselne.

Każdy kto kupi bilet weźmie udział w losowaniu różnych nagród i kuponów: http://wesele-zawiercie.pl/atrakcje/, które będzie się odbywać co godzinę.

Jest to impreza regionalna, która służy również spotkaniom branżowym przedstawicieli firm- wymianę doświadczeń i wzajemne polecenia oraz nawiązanie współpracy.

Ilość miejsc na pięknej sali Rotunda jest ograniczona.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj