Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

V Piknik Leśno – Łowiecki „Cietrzewisko” 2014 w Koszęcinie!

Facebook Twitter

Familijny piknik o charakterze edukacyjno-ekologicznym, którego inspiracją jest piękno przyrody i środowiska naturalnego otaczającego siedzibę Zespołu „Śląsk”. Od 2014 roku impreza została przeniesiona z terenu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji do siedziby Zespołu „Śląsk” przy ulicy Zamkowej 3 w Koszęcinie.

Impreza o wyjątkowym klimacie leśno-łowieckim jest okazją, by z bliska przyjrzeć się pracy leśników, myśliwych, drwali i nie tylko… Przesłaniem tegorocznego „Cietrzewiska” jest również kampania promująca jubileusz 90-lecia Lasów Państwowych, organizacji dbającej o jak najlepszą kondycję polskich lasów, a także propagującej aktywne formy wypoczynku i rekreacji na terenach leśnych.

Po raz pierwszy w historii w siedzibie Zespołu „Śląsk” odbędzie się impreza sportowa o randze mistrzowskiej Mistrzostwa Polski Drwali – Koszęcin 2014.

Sztandarowym wydarzeniem „Cietrzewiska” – realizowanym z dużym powodzeniem- jest IV Śląski Festiwal Muzyki Myśliwskiej. Obfity program jaki organizatorzy przygotowali w tym roku z pewnością zachęci Was do przyjazdu do Koszęcina. Doskonała kuchnia śląska i myśliwska, znakomite zespoły na scenie „Country w Leśnej Dolinie”, Country Motopiknik, koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” to tylko część atrakcji pikniku.

Piknik Leśno – Łowiecki „Cietrzewisko” organizowany jest przez Zespół „Śląsk” we współpracy z Regionalną Dyrekcją Lasów Państwowych w Katowicach, Polskim Związkiem Łowieckim i Gminą Koszęcin.

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj