Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

V Bieg Ekstremalny Radmagedon. Organizatorzy z Radomska co roku witają też częstochowskich zawodników

Facebook Twitter

V Bieg Ekstremalny Radmagedon zainteresuje wszystkich, którzy szukają nietuzinkowych sportowych wrażeń. Uczestnicy zmierzą się na wymagającej wodno-leśnej trasie już w sobotę, 28 sierpnia.

fot. facebook.com/MosirRadomsko/

Z Częstochowy do Radomska mamy niedaleko, warto więc się wybrać i kibicować. Jeżeli jeszcze znajdą się śmiałkowie, którzy chcą wystartować, zapisy przyjmuje MOSiR w Radomsku. Polecamy.

To bieg na dystansie 8 km. Na uczestników będzie czekało prawie 30 przeszkód do pokonania. Polecam ten bieg każdemu. Zdania są różne – jedni mówią, że bieg jest łatwy, drudzy mówią, że trochę trudny. Wszystko zależy od umiejętności, siły i fizyczności danego uczestnika. Są jeszcze wolne miejsca. Osoby, które będą chciały w naszym biegu uczestniczyć, mogą przyjechać ze swoimi pociechami. Przygotowaliśmy bieg darmowy dla dzieci od 7 do 13 roku życia. Dzieci będą mogły się sprawdzić w mini biegu ekstremalnym.

V edycja imprezy będzie mieć zmienioną trasę i nowe przeszkody. Jak zapowiada Robert Koniarski z radomszczańskiego MOSiR-u, mogą wystartować pełnoletni zawodnicy, lub osoby w wieku od 16 lat, za zgodą i pod nadzorem rodzica:

Mogę tylko zdradzić, że mamy już 4 edycje za sobą i każdy z uczestników – zarówno kobiety i mężczyźni – bez problem ukończył nasz bieg. Bardzo fajna sprawa, bardzo fajne przeżycia. Zaczynamy przy zbiorniku wodnym Wymysłówek przy ul. Kombatanckiej. Uczestnicy będą mieli do pokonania pętlę wokół zbiornika, z wejściem do zbiornika. Na dalszym etapie zawodnicy wbiegają do lasu, tam czeka ich mocna zaprawa. Gorąco zachęcam!

Radmagedon to bieg z pogranicza sportu ekstremalnego, ale oprócz wysiłku fizycznego z dobrą zabawą, zapewnia Robert Koniarski. Start w sobotnie popołudnie o godz. 16.00 w Radomsku.

fot. dostartu.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 lipca 2022