Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Uzdrowiska czasowo zawieszają swoją działalność

Facebook Twitter

Rozporządzenie Rady Ministrów obowiązuje już od 24. października br. Śląski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia informuje pacjentów, którzy mają potwierdzone skierowanie do sanatorium, aby pozostali w domu.

Mówi Rafał Razik, kierownik Zespołu Komunikacji Społecznej Śląskiego OW NFZ:

Jednocześnie prosimy o odsyłanie oryginałów skierowań do oddziału wojewódzkiego NFZ. Skierowania te będą realizowane w późniejszym terminie. Jednocześnie informujemy, że pacjenci, którzy rozpoczęli leczenie uzdrowiskowe przed dniem 24 października kontynuują leczenie zgodnie z harmonogramem. W przypadku pytań prosimy o kontakt z numerem 735 05 65 czynnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16. 

Jeżeli posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ, skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które ma rozpocząć się od dnia 24 października 2020 r. – nie jedź, pozostań w domu.

Oryginał skierowania na leczenie uzdrowiskowe należy odesłać do swojego oddziału wojewódzkiego.

Skierowanie do sanatorium będzie mogło zostać zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących. Szczegółowych informacji udzielą oddziały wojewódzkie NFZ.

Pacjenci, którzy rozpoczęli leczenie uzdrowiskowe przed dniem 24 października 2020 r., kontynuują leczenie zgodnie z harmonogramem.

Numer telefonu działu lecznictwa uzdrowiskowego Śląskiego OW NFZ – 32 735 05 65 (czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16).

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj