Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Uwaga pasażerowie MPK Częstochowa. Zmiana tras linii 11, 21 oraz 22!

Facebook Twitter

Nie tylko przebudowa w DK91 powoduje konieczne zmiany i utrudnienia. Nadal roboty posuwają się naprzód na odcinku Przejazdowej i Głównej. Tym razem spowoduje to korekty dla pasażerów MPK Częstochowa. 

Od najbliższej soboty 18 lutego, do odwołania zmienią się trasy linii autobusowych nr 11, 21 i 22. Powód? Kolejny etap przebudowy DK-46. Poinformowało o tym podróżujących autobusami Biuro Inżyniera Ruchu.

Prace trwają na rozległym placu budowy, który objął ulice św. Barbary, Główną i Przejazdową, dlatego linie trzeba skierować na objazdowe trasy. 11-tka od Legionów do ul. Pułaskiego będzie kursować bez zmian, ale następnie przez ul. św. Kazimierza (powrót św. Augustyna) do ul. św. Barbary i ul. Zaciszańską do pętli przed przejazdem kolejowym. Linia nr 21 od ul. Olsztyńskiej nie zmieni trasy, ale dalej pojedzie przez ul. św. Barbary w kierunku Jasnej Góry, ul. Kordeckiego oraz przez ul. św. Jadwigi do ul. Głównej. Do Dźbowa dojedziemy jak zwykle. Z kolei 22 na odcinku na Północy jedzie swoją trasą, by następnie skręcić w ulice: 7 Kamienic, Kordeckiego i św. Jadwigi do ul. Głównej i dalej już bez utrudnień w kierunku Gnaszyna i Łojek. Sprawdźcie zmiany zanim wsiądziecie do swoich autobusów. Tak będzie od soboty (18.02.) aż do odwołania.

Dodajmy, że nie zmieni się trasa przejazdu dla autobusów linii 31.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj