Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Uwaga na utrudnienia i dużą liczbę pieszych w weekend w centrum miasta

Facebook Twitter

Przez całą sobotę (04.09.) dodatkowe utrudnienia w ruchu w centrum Częstochowy. W Alejach NMP potrwa Krajowa Wystawa Rolnicza a w niedzielę (05.09.) spodziewana jest obecność dużej liczby rolników podczas uroczystości dożynkowych na jasnogórskich błoniach.

fot. czestochowa.pl

Organizatorzy i policja apelują o ostrożność, szczególnie w tych dniach należy uważać na pieszych. Same jezdnie w Alejach, co dla kierowców poruszających się w centrum ważne, nie będą zamknięte, ale pewnych ograniczeń w ruchu nie unikniemy. III Al. NMP pozostanie przejezdna, ale to miejsce stoisk handlowych w sobotę, dlatego zamknięte będą oba przejazdy pomiędzy nimi: czyli między ulicami POW i Kossak-Szczuckiej oraz między ulicą Stryjeńskiej, a Miejską Galerią Sztuki.

W godzinach funkcjonowania stoisk wystawy, tj. od godz. 8.00 do godz. 22.00 w sobotę, należy liczyć się z dużą liczbą pieszych i pojazdów na całej długości III al. NMP. Dlatego organizatorzy proszą wszystkich poruszających się w tym rejonie o zachowanie szczególnej ostrożności. Na pewno będą dodatkowo trudności z parkowaniem. Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego przeprasza mieszkańców i użytkowników dróg za czasowe utrudnienia w ruchu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024