Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Uwaga miłośnicy dwóch kółek! Ruszył nowy miejski konkurs. Chodzi o zaproponowanie jak najciekawszego szlaku rowerowego w Częstochowie

Facebook Twitter

Częstochowski magistrat zachęca do wymyślania tras rowerowych. Właśnie ogłoszono konkurs pn. „Brama Jury”, gdzie mieszkańcy regionu mogą zaproponować najciekawsze szlaki do jazdy na dwóch kółkach.

Do konkursu można zgłosić maksymalnie 3 propozycje tras. Muszą one mieć autorski charakter i nie mogą to być trasy wcześniej publikowane na stronie internetowej „Brama Jury” oraz w aplikacji o tej samej nazwie. Ponadto zgłoszenie powinno zawierać krótki opis uwzględniający najciekawsze punkty proponowanej trasy, a także mapkę zawierającą ślad własnego szlaku. Można także dołączyć zdjęcia poszczególnych etapów szlaku.

Czas na zgłoszenia autorskich tras jest do 31 sierpnia. Propozycje należy przesyłać na adresy mailowe wskazane na stronie częstochowskiego magistratu. Szczegóły znajdziecie też na radiojura.pl. Konkurs organizuje Wydział Kultury, Promocji i Sportu. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 maja 2024