Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Uwaga kierowcy i pasażerowie MPK kolejne zmiany na Tysiącleciu

Facebook Twitter

Drogowcy rozpoczynają kolejny etap przebudowy torowiska tramwajowego na wylocie ulicy Dekabrystów ze skrzyżowaniem z Aleją Armii Krajowej. Co to oznacza?

To oznacza, że jadąc od strony cmentarza w kierunku Parkitki przejedziemy przez skrzyżowanie, ale już w odwrotnym kierunku nie. Tak ma być przez co najmniej trzy tygodnie. Inaczej będą kursować w tym czasie także autobusy MPK. Chodzi o linie 15,22 i 24- które pojadą objazdem, ulicą Kiedrzyńską. Mieszkańcy części osiedla ”Tysiąclecie” położonej na południe od ulicy Dekabrystów mogą skorzystać z objazdu lokalnego ulicą Worcella. Drogowcy uczulają też kierowców, że należy liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na ulicy Dekabrystów przed skrzyżowaniem z al. Armii Krajowej od strony zachodniej.

 

Linia nr 15 będzie w obu kierunkach kursować przez ulicę Kiedrzyńską (od ul. Dekabrystów do Promenady Niemena), następnie al. Armii Krajowej do skrzyżowania z Dekabrystów i dalej bez zmian. Na zmienionej trasie obowiązują wszystkie przystanki pośrednie: HALA POLONIA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA, PROMENADA NIEMENA, KURPIŃSKIEGO oraz KIEDRZYŃSKA.

Linie nr 22 i 24 będą w obu kierunkach kursować wzdłuż torów tramwajowych (al. Armii Krajowej) pomiędzy ulicą Dekabrystów a Promenadą Niemena. Obowiązują przystanki pośrednie: HALA POLONIA, POLSKIEGO CZERWONEGO KRZYŻA i PROMENADA NIEMENA.

W trakcie objazdu przez ulicę Kiedrzyńską będzie kursować wyłącznie linia nr 15.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj