StartWiadomość dnia Wiadomości

Utrudnienia na ul. Piastowskiej na Stradomiu

Miejski Zarząd Dróg i Transportu w Częstochowie informuje, że ze względu na prace energetyczne i wyłączenie z ruchu odcinka ulicy Piastowskiej od Alei Bohaterów Monte Cassino do ul. Sabinowskiej od poniedziałku, 5 września przez okres ok. 2 tygodni linie nr 14, 19, 23, 69 i 81 będą kursować w obu kierunkach objazdem – z Alei Bohaterów Monte Cassino przez ul. Jagiellońską do Sabinowskiejz pominięciem przejazdu ulicą Piastowską i odcinkiem ul. Sabinowskiej od Jagiellońskiej do Piastowskiej.

Ponadto linia nr 17 z Alei Bohaterów Monte Cassino pojedzie do ulicy Jagiellońskiej, a następnie przez Sabinowską przy kapliczce wróci na Piastowską.

Dla linii 14 i 69 zostaną zawieszone przystanki:

ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO (przy Piastowskiej w kier. Sabinowskiej); PIASTOWSKA (w obu kierunkach) i SABINOWSKA (w obu kierunkach).

Najbliższe przystanki JAGIELLOŃSKA (w zależności od dalszego kierunku jazdy przy ul. Jagiellońskiej lub Bohaterów Monte Cassino) oraz BOHATERÓW MONTE CASSINO.

Dla linii nr 17 zostaną zawieszone przystanki: PIASTOWSKA (przy ul. Piastowskiej w kierunku centrum) – w zamian obowiązuje przystanek przy ul. Sabinowskiej i ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO (przy ul. Piastowskiej w kier. Sabinowskiej) – w zamian obowiązuje przystanek przy Al. Bohaterów Monte Cassino.

Dla linii nr 19 zostaną zawieszone przystanki: JAGIELLOŃSKA  (przy ul. Jagiellońskiej w kier. centrum ) – w zamian obowiązuje przystanek przy Al. Bohaterów Monte Cassino; SABINOWSKA (przy ul. Sabinowskiej  w kier. centrum); PIASTOWSKA (w obu kierunkach); ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO (przy ul. Piastowskiej w kier. Sabinowskiej)  – w zamian obowiązuje przystanek przy Alei Bohaterów Monte Cassino.

Dla linii 23 i 81 zostaną zawieszone przystanki:

SABINOWSKA (w kier. Centrum)  – w zamian obowiązuje przystanek przy ul. Jagiellońskiej; PIASTOWSKA (w obu kierunkach) i ALEJA BOHATERÓW MONTE CASSINO (przy Piastowskiej w kier. Sabinowskiej).

MZDiT informuje także, że w związku z budową kanału deszczowego od 5 września na ok. 12 dni zamknięta dla ruchu kołowego będzie ul. Piastowska -od skrzyżowania z ul. Sabinowską do skrzyżowania z ul. Poniatowskiego. Objazd wyznaczony będzie ulicami: Sabinowską, Jagiellońską oraz al. Bohaterów Monte Cassino.

Zostaw komentarz