Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Utrudnienia drogowe dają się we znaki kierowcom. Jedźmy uważnie

Facebook Twitter

O zmianach na drogach na bieżąco was informujemy, jednak zdarza się że nasi kierowcy są zaskoczeni zmianami w organizacji ruchu na terenie Częstochowy.

fot. materiał prasowy MZD

W tej sprawie nasza słuchaczka:

Niestety mojego męża spotkała dość nieprzyjemna sytuacja. Okazuje się, że wyjazd ul. Bór z Jagiellońskiej jest zamknięty – bez żadnego oznaczenia. Dzisiaj rano przejeżdżam i już jest przekreślone. Rozumiem – strony internetowe, ale może przydałyby się jakieś znaki.

A jednak zarząd dróg o zmianach informował z wyprzedzeniem, również w Radiu Jura. Te utrudnienia mają związek z rozbudową ul. Jesiennej, a pierwsze utrudnienia w ruchu pojawiły się już 10 stycznia:

W związku z budową kanału deszczowego przez około miesiąc wystąpią utrudnienia w ruchu na zjeździe w ul. Bór z południowej jezdni ul. Jagiellońskiej. Za utrudnienia przepraszamy. 

– mówił o tym kilka dni temu na naszej antenie Maciej Hasik z zarządu dróg w Częstochowie.

Przygotowanie inwestycji przy ul. Jesiennej trwa od jesieni, teraz postępujące prace przy budowie jej drogowego połączenia z ul. Bór nabrały tempa. Warto w miarę możliwości objechać plac budowy, aby nie być zaskoczonym zamkniętym wlotem w boczną uliczkę czy trudnością z przejazdem w rejonie prac.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022