Garniec Smaków

Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Urzędy skarbowe będą dłużej otwarte, aby udzielać odpowiedzi na pytania odnośnie zmian w podatkach

Facebook Twitter

Urzędy skarbowe będą w całym regionie pracować dłużej. Z nowym rokiem pojawiło się szereg pytań i wątpliwości odnośnie zmian w systemie podatkowym.

Pracownicy skarbówki mają rozwiewać niewiadome i odpowiadać na pytania przedsiębiorców, ale i osób prywatnych. Dyżury potrwają aż do godz. 19:00.

Uruchamiamy specjalne dyżury, w trakcie których przeszkoleni pracownicy będą udzielać informacji dotyczących nowych rozwiązań podatkowych ujętych w Polskim Ładzie. Dyżury będą odbywać się we wszystkich urzędach. Z pracownikami udzielającymi informacji można porozmawiać osobiście albo skontaktować się telefonicznie. Można również umówić elektronicznie wizytę w Urzędzie Skarbowym wskazując, że tematem są zmiany podatkowe

– poinformowała Grażyna Kmiecik, ekspert administracji skarbowej w regionie. Pytania możemy kierować więc do wszystkich Urzędów Skarbowych, także tych częstochowskich. Sami urzędnicy mają wyjaśnić zawiłe zmiany w podatkach bezpośrednio, telefonicznie czy przez internet:

W sytuacji, gdy dany problem jest złożony i wymaga konsultacji, odpowiedź zostanie udzielona podatnikowi telefonicznie lub mailowo w terminie późniejszym. Osoby zainteresowane zmianami podatkowymi mogą również korzystać z pomocy konsultantów Krajowej Informacji Skarbowej dzwoniąc na infolinię 22 330 03 30 z tel. komórkowych

– instruowała Grażyna Kmiecik ze śląskiej administracji skarbowej.

 

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj