Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Urodziny salonu Recman w Częstochowie – wygraj stylowe męskie dodatki! [KONKURS] [MATERIAŁ PARTNERA]

Facebook Twitter

Polska marka stylowej odzieży męskiej Recman, której garnitury nosi sam mistrz Wimbledonu, Łukasz Kubot, zaprasza 12 czerwca do salonu w Galerii Jurajskiej na czwarte urodziny. Mieszkańcy Częstochowy i okolic będą mogli skorzystać z atrakcyjnych rabatów!

Fot. recman.pl

Recman to marka odzieżowa, która specjalizuje się w produkcji męskich garniturów oraz akcesoriów. Powstała w 1986 roku i od tego czasu posiada wiernych fanów wśród mężczyzn ceniących sobie wygodę i ponadczasową elegancję. Wszystkie kolekcje marki są projektowane oraz szyte w Polsce, co zapewnia jej sympatię bardziej świadomych i podchodzących odpowiedzialnie do mody konsumentów, dla których etykieta Made in Poland to gwarancja najwyższej jakości i dbałości o detale.

Sztandarowym wyrobem Recman są eleganckie garnitury oraz stylowe marynarki. Wśród bogatej oferty znajdują się również koszule, spodnie, swetry, płaszcze i kurtki, obuwie czy wyszukane akcesoria i dodatki.

Elegancki sport nie może obyć się bez doskonale skrojonych garniturów

W 2011 roku Recman stał się Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym. Od tego czasu marka zaczęła być kojarzona z tym prestiżowym sportem. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki służą naszym tenisistom poza kortem, np. podczas konferencji prasowych i oficjalnych spotkań. Polski tenis ma potencjał, a dowodem na to jest oszałamiający sukces Łukasza Kubota, najwybitniejszego polskiego tenisisty, który od 2017 roku jest oficjalnym ambasadorem marki Recman oraz mistrzem deblowego turnieju Wimbledon.

Ponad 200 tysięcy złotych na realizację dziecięcych marzeń

Marka angażuje się także w akcje społeczne. Od 2014 r. Recman współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, wraz z którą realizuje projekt Muszka Marzeń. Zasady akcji są proste: każde 5 zł ze sprzedaży muszki Mosca firma przeznacza na realizację dziecięcego marzenia. W ten sposób udało się sfinansować zakup komputera, wycieczkę do Legolandu czy wyjazd na mecz Barcelony. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy Recman przekazał na konto Fundacji ponad 200 000 zł, co przełożyło się na realizację aż kilkudziesięciu marzeń.

Salon Recman w swoje czwarte urodziny rozdaje nagrody!

Każdy, kto 12 czerwca br. odwiedzi  salon Recman mieszczący się w Galerii Jurajskiej, będzie mógł skorzystać z 20% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty. To świetna okazja na uzupełnienie swojej eleganckiej garderoby!

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman + gadżety
  • 2 nagroda: spinki Recman + gadżety
  • 3 nagroda: krawat + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: Wymień ponadczasowy element garderoby męskiej i uzasadnij swój wybór.

Odpowiedź prześlij na adres mailowy [email protected] (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko). Czekamy od 5 do 11 czerwca do godziny 12.00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman (Galeria Jurajska, Al. Wojska Polskiego 207, Częstochowa).

Regulamin konkursu- kliknij tutaj.

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj