StartW Radiu Jura Wiadomość dnia Wiadomości

Urodziny Radia Jura! Gramy dla Was od 8 lat! [KONKURS]

Przez ostanie 8 lat przyzwyczailiśmy Was do pewnych tradycji! Jedną z nich jest specjalny urodzinowy konkurs, do udziału w którym, niniejszym zachęcamy bardzo gorąco. Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody!

Jednak od początku… pewnie, jeszcze przed świętami rzucił się Wam w oczy nasz specjalny radiowy kamper. Przez czas trwania naszej urodzinowej zabawy postanowiliśmy zamienić go w imprezową taksówkę! Wysyłajcie do nas, na adres urodziny@radiojura.pl lub dzwoniąc na numer 34 389 89 89 życzenia urodzinowe dla Radia Jura. Najlepsze życzenia będziemy nagradzać zaproszeniem do naszego wozu, który zawiezie Was gdzie tylko chcecie w zasięgu słuchalności naszej stacji! Wsiadając razem z nami Kampera Radia Jura możecie liczyć na moc prezentów i upominków (kosz kosmetyków). W tym słodki poczęstunek!

Najlepsze z najlepszych życzeń nagrodzimy dodatkowo nagrodami specjalnymi. Ufundujemy Wam m.in. bilety VIP na koncert kolęd w wykonaniu zespołu ENEJ, który już 14 stycznia odbędzie się w Miejskim Domu Kultury o godzinie 19:30. Razem z biletem możecie liczyć na wejście za kulisy i spotkanie z muzykami!

Z okazji naszych 8. urodzin postanowiliśmy też zaprosić naszych słuchaczy na kolację do restauracji Archevita!

Partnerami konkursu „8 urodziny Radia Jura” są:

Restauracja Archevita (Arche Hotel Częstochowa), Częstochowa, ulica Oleńki 20, https://hotelczestochowa.com/restauracja

CUKIERNIA NA CZASIE – pracownia tortów i deserów – Częstochowa, Aleja Wolności 4a, (przy domu handlowym Centrum), www.cukiernianaczasie.pl

Outlety Kosmetyczne w CzęstochowieAleja NMP 20, Wolności 3 przez 5, ulica Mościckiego 13, Czecha 21 i Jagiellońska 3 przez 9!

Zostaw komentarz