Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Ukrył się w szafie przed policjantami. Diler w rękach kryminalnych

Facebook Twitter

Kryminalni z częstochowskiej komendy zatrzymali 22-letniego mieszkańca poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna miał stawić się do odbywania kary, nakaz sądu jednak zignorował.

Tymczasem zajmował się handlem narkotykami i… udawał że nie ma go w domu:

Policjanci z komendy ustalili, że w jednym z mieszkań w dzielnicy Raków, ma ukrywać się mężczyzna, który poszukiwany jest listem gończym do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. Kiedy policjanci dotarli na miejsce, mieszkanie otworzył ojciec poszukiwanego i oświadczył policjantom, że syna nie ma w domu. Mundurowi przeszukali mieszkanie.  W wyniku tego, w szafie odnaleźli ukrywającego się 22-latka.

– wyjaśnia asp. szt. Marta Kaczyńska z częstochowskiej policji. Poszukiwany 22-latek miał do odbycia karę 2 lat więzienia. Teraz grozi mu dłuższa odsiadka, bo podczas zatrzymania policjanci znaleźli przy nim narkotyki:

Policjanci przeszukali mieszkanie. Znaleźli i zabezpieczyli znaczne ilości narkotyków. Prawie 110 działek dilerskich marihuany i ponad 1100 porcji amfetaminy które należały do ukrywającego się mężczyzny. 22-latek został zatrzymany, został już osadzony w zakładzie karnym, gdzie rozpoczął swoją karę. Natomiast za posiadanie znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10-ciu lat pozbawienia wolności.

– mówiła Marta Kaczyńska, z Komendy Miejski Policji w Częstochowie.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj