Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

UJD szczepi się na COVID-19

Facebook Twitter

Studenci i pracownicy kierunków medycznych mogą skorzystać ze szczepień przeciw COVID-19. W grupie tej znajdują się akademicy Wydziału Zdrowia Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie.

O szczegółach Marcin Piwnicki:

Wszystko odbywa się oczywiście w ramach Narodowego Programu Szczepień. W przypadku częstochowskiej uczelni, chodzi o akademików z kierunków studiów: pielęgniarstwo i fizjoterapia. Zgodnie z wytycznymi do szczepienia mogą się zgłosić i zostać zaszczepione wszystkie ww. osoby, niezależnie od tego czy już chorowały na COVID-19, czy jeszcze nie. Szczepienie oczywiście jest dobrowolne. Zainteresowani mogą się zgłosić do jutra- czyli do 8 stycznia. Pozostali nauczyciele akademiccy będą mogli skorzystać ze szczepień w etapie I, który rozpocznie się od połowy stycznia.

Zainteresowanych pracowników prowadzących zajęcia na kierunkach: pielęgniarstwo i fizjoterapia prosimy o zgłaszanie się drogą elektroniczną na adres me.marczak@ujd.edu.pl do dnia 8 stycznia 2021 r. Pozostali nauczyciele akademiccy będą mogli skorzystać ze szczepień w etapie I, który rozpocznie się od połowy stycznia 2021 r., o czym będziemy informować stosownym komunikatem w późniejszym terminie.

Zainteresowanych studentów studiujących na kierunkach: pielęgniarstwo i fizjoterapia prosimy o przesłanie deklaracji do dnia 8 stycznia 2021 roku na adres mailowy:

a.pilis@ujd.edu.pl- fizjoterapia
m.kluszczynski@ujd.edu.pl – pielęgniarstwo

Szczegółowe i najbardziej aktualne informacje na temat szczepień można uzyskać w serwisie Rzeczpospolitej Polskiej oraz dzwoniąc na bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 pod numer 989.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 lipca 2021