Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

UJD rekrutuje na semestr letni

Facebook Twitter

Uczelnie publiczne w Częstochowie rekrutują kolejnych studentów, tym razem na semestr letni. Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy prowadzi nabór na kierunki, gdzie nauka potrwa 3 semestry, stąd ogłoszenie o naborze w lutym.

Mówił rzecznik UJD Marek Makowski:

Rozpoczęliśmy nabór na studia drugiego stopnia. Można aplikować na dwa kierunki: malarstwo oraz na inżynierię bezpieczeństwa. Podkreślam, są to studia drugiego stopnia. Na dokumenty od osób zainteresowanych czekamy do 21 lutego. Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej uczelni. Wzorem innych rekrutacji, które prowadzimy, rekrutacja odbywa się poprzez stronę internetową. Na tej witrynie w specjalnym panelu „dla kandydatów”, znajdziecie Państwo wszelkie informacje dot. poszczególnych kierunków.

To kierunki na których nauka rozpocznie się w nadchodzącym semestrze letnim, mówi rzecznik uczelni Marek Makowski. Przyjmowanie zgłoszeń i dokumentów poprzez internetowy formularz na Uniwersytecie Jana Długosza potrwa do 21 lutego. Studia rozpoczną się on nowego miesiąca:

Radio Jura: Przypomnijmy, że są to takie studia, które właśnie rozpoczynają się nieco później:
Studia drugiego stopnia trwają trzy semestry, więc już od kilku lat rozpoczynają się 1 marca, rekrutujemy w lutym. Rekrutacja już od kilku lat odbywa się poprzez internet. Skraca to drogę kandydata do uczelni i drogę po indeks. Na stronie www, znajduje się również harmonogram, który z pewnością ułatwi cały proces.

Uniwersytet im. Jana Długosza odwiedził z mikrofonem Radia Jura Mariusz Osyra.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj