Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Uatrakcyjnij swoje wakacje, zachęca turystów Związek Gmin Jurajskich

Facebook Twitter

Związek Gmin Jurajskich rozpoczął realizację akcji „Promocyjne Lato na Jurze”. W ramach niej turyści spędzający wypoczynek na tym malowniczym obszarze mogą skorzystać z bezpłatnych atrakcji i umilić sobie wolny czas.

fot. facebook.com/zwiazekgminjurajskich

Można poznać ciekawe miejsca malowniczej krainy w asyście jurajskich goprowców:

Adam Markowski: Ich terenowymi karetkami ratunkowymi. Nie wchodzi tam za dużo osób, bo to nie jest wielki samochód, ale możliwość przemieszczania się poznania specyfiki działalności grupy jurajskiej GOPRu. myślę, że to coś, czemu się warto przyjrzeć

– tłumaczy Adam Markowski ze Związku Gmin Jurajskich. Za darmo można także nauczyć się wspinać pod okiem instruktorów oraz wyruszyć na wycieczkę z przewodnikiem jurajskim:

Adam Markowski: Wiadomo, że Jura jest mekką wspinaczy skałkowych. Praktycznie tutaj się wszyscy uczą tej dyscypliny sportowej i tutaj też taki bezpłatny instruktaż będzie możliwy. Jest również bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem, w różnych miejscach – w Złotym Potoku, w Ogrodzieńcu, na Górze Birów, na Zamku Pilcza w Smoleniu i Dolinie Wodącej.

Aby skorzystać z promocyjnej akcji, trzeba udowodnić, że jest się fanem Jury Krakowsko-Częstochowskiej i turystą zwiedzającym nasz region:

Adam Markowski: Warunkujemy to potwierdzeniem 3-dniowego pobytu noclegowego na Jurze. To chyba nie jest duży problem do udowodnienia, bo Jurze trzeba poświęcić dużo czasu. Naprawdę przyjeżdża tu dużo osób z całej Polski i nie tylko. Szczegóły na stronie Związku Gmin Jurajskich, na stronie jura.info.pl, czy jura.travel. Polecam uwadze, tam są szczegóły, jak z bonusów jurajskich skorzystać

– zachęcał do uatrakcyjnienia sobie wakacji Adam Markowski ze Związku Gmin Jurajskich.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 22 maja 2024