Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Twój balkon wyróżnia się na tle innych? Możesz pochwalić się bujną, kolorową roślinnością? Zgłoś się do konkursu

Facebook Twitter

Nagrody finansowe przygotowano dla właścicieli najładniej ukwieconych balkonów w Częstochowie. Urząd Miasta zachęca do wzięcia udziału w kolejnej edycji znanego już dobrze konkursu. Oceniane będą nie tylko balkony ale też ciekawie zaaranżowane zielenią loggie.

fot. czestochowa.pl

Jest jeden warunek w konkursie, udział mogą wziąć jedynie mieszkańcy budynków wielorodzinnych:

Ideą konkursu na „Najładniej ukwiecony balkon 2021” jest chęć nagrodzenia najciekawszych rozwiązań w zakresie aranżacji balkonów/loggi z wykorzystaniem zieleni, kwiatów i innych naturalnych elementów dekoracyjnych. Adresowany jest do właścicielek i właścicieli ozdobionych wyłącznie żywą zielenią balkonów/loggi w budynkach wielorodzinnych na terenie miasta.
Aby wziąć udział należy wypełnić kartę zgłoszeniową i wraz z 2-3 fotografiami balkonu (wykonanymi z zewnątrz, w formacie 10 x 15 lub w wersji elektronicznej) złożyć je osobiście w Urzędzie Miasta Częstochowy – Biurze Obsługi Interesanta w budynku przy ul. Waszyngtona 5 lub przesłać: na skrzynkę mailową kps@czestochowa.um.gov.pl bądź pocztą na adres: Urząd Miasta Częstochowy, Wydział Kultury, Promocji i Sportu, Aleja Najświętszej Maryi Panny 45 a, 42-217 Częstochowa (z dopiskiem „KONKURS – BALKON”).

– zapowiada Anna Celińska z Biura Prasowego Urzędu Miasta Częstochowy.

Termin zgłoszeń upływa 22 sierpnia. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas 29. Dni Częstochowy.

Kartę zgłoszenia można pobrać poniżej lub sprzed Odwachu koło Ratusza (czyli sprzed siedziby Wydziału Kultury, Promocji i Sportu w godzinach jego pracy, od poniedziałku do piątku, od godz. 7.30 do 15.30) oraz w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta przy ul. Waszyngtona 5.

Zwycięzcy otrzymają nagrody pieniężne: 700 zł (brutto) za I miejsce, 500 zł (brutto) za II miejsce i 400 zł (brutto) za III. Zgłoszenia są przyjmowane do 22 sierpnia. W kolejnym etapie – od 23 do 26 sierpnia – oceni je komisja konkursowa. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbędzie się podczas 29. Dni Częstochowy.

Karta zgłoszeniowa oraz regulamin znajdują się TUTAJ 

fot. czestochowa.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj