Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Turniej tenisowy o „Puchar Radia Jura” na kortach tenisowych ASPRO!

Facebook Twitter

Zapraszamy słuchaczy grających amatorsko w tenisa do wzięcia udziału w turnieju o Puchar Radia Jura. Do wygrania, między innymi, 8-dniowy pobyt dla 2 osób w Panoramie Morskiej w Jarosławcu oraz nagrody w postaci karnetów na korty tenisowe ufundowane przez ASPRO.

Sam turniej startuje 18 lipca na Kortach Tenisowych ASPRO przy ulicy Wręczyckiej 259. Finał przewidziany jest na piątek 30 sierpnia. Poniżej ogólne zasady turnieju:

  • W turnieju wystartuje 32 zawodników, kategoria OPEN, bez podziału na wiek czy płeć.
  • Gramy systemem pucharowym, czyli przegrywający odpada.
  • Każdy mecz rozgrywamy do 2 wygranych setów.
  • Drabinka turniejowa znajduje się w załączonym pliku.
  • Terminarz gier poniżej. Wszystkie mecze rozgrywamy na Kortach Tenisowych ASPRO.
  • TERMINY 1 RUNDY SĄ OBLIGATORYJNE, tzn. nie ma możliwości zmiany. Od 2 rundy – w przypadku konieczności zmiany terminu rozegrania danego meczu (np. komuś nie pasuje dzień lub godzina) prosimy kontaktować się z koordynatorem turnieju Grzegorzem Stępniewskim, tel. 34 361 13 17 (w godzinach 9:00 – 15:00), e-mail: grzegorz.stepniewski@radiojura.com.pl

Terminarz spotkań – lipiec 2013 – Korty Tenisowe ASPRO, ulica Wręczycka 259

MECZ NR 1: 18.07.2013 – CZWARTEK, GODZINA 12.00

  • Marcin Cieślak vs Jakub Tęcza
  • 2:0 (6:0, 6:1)

MECZ NR 2: 20.07.2013 – SOBOTA, GODZINA 15.00

  • Przemysław Kulesza vs Adam Banaśkiewicz
  • 2:0 (6:0, 6:3)

MECZ NR 3: 20.07.2013 – SOBOTA, GODZINA 17.00

  • Kamil Kubis vs Przemysław Kwiędacz
  • 0:2 (4:6, 2:6)

MECZ NR 4: 21.07.2013 – NIEDZIELA, GODZINA 15.00

  • Przemysław Badora vs Paweł Zając
  • 0:2 (1:6, 2:6)

MECZ NR 5: 21.07.2013 – NIEDZIELA, GODZINA 17.00

  • Sławomir Jędrzejczyk vs Artur Warchał
  • 1:2 (3:6, 6:3, 1:6)

MECZ NR 8: 23.07.2013 – WTOREK, GODZINA 17.00

  • Marcin Orliński vs Paweł Melka
  • 2:0 (6:1, 6:1)

MECZ NR 7: 26.07.2013 – PIĄTEK, GODZINA 17.00

  • Bartłomiej Kluza vs Robert Głowacki
  • 0:2 (1:6, 2:6)

MECZ NR 6: 27.07.2013 – SOBOTA, GODZINA 15.00

  • Jakub Swendrak vs Tomasz Badora (REZ)
  • 0:2 (0:6, 1:6)

MECZ NR 9: 27.07.2013 – SOBOTA, GODZINA 15.00

  • Zbigniew Męcik vs Michał Walaszczyk
  • 2:0 (6:0, 6:0)

MECZ NR 10: 28.07.2013 – NIEDZIELA, GODZINA 15.00

  • Jacek Gabrysiak vs Dariusz Nowakowski
  • 1:2 (6:3, 3:6, 4:5 – krecz Gabrysiak)

MECZ NR 11: 28.07.2013 – NIEDZIELA, GODZINA 15.00

  • Izabela Orlikowska vs Tomasz Lamik
  • 0:2 (4:6, 4:6)

MECZ NR 12: 30.07.2013 – WTOREK, GODZINA 19.00

  • Rafał Mazurkiewicz vs Michał Cieślik
  • 2:0 (6:2, 6:1)

MECZ NR 13: 31.07.2013 – ŚRODA, GODZINA 17.00

  • Robert Armata vs Przemysław Zachwyc
  • 2:0 (6:0, 6:0)

MECZ NR 14: 01.08.2013 – CZWARTEK, GODZINA 19.00

  • Artur Mazur vs Taras Pasichnyk
  • 0:2 (0:6, 2:6)

MECZ NR 15: 03.08.2013 – SOBOTA, GODZINA 16.00

  • Arkadiusz Gawęda vs Sebastian Sadowski
  • 1:2 (4:6, 6:3, 5:7)

MECZ NR 16: 03.08.2013 – SOBOTA, GODZINA 16.00

  • Dariusz Przybyłowicz vs Katarzyna Matczak
  • 2:0 (6:0, 6:0)

II RUNDA

MECZ NR 17: 05.08.2013 – PONIEDZIAŁEK, GODZINA 15.00

  • Marcin Cieślak vs Przemysław Kulesza
  • 1:2 (6:7, 7:5, 2:6)

MECZ NR 18: 06.08.2013 – WTOREK, GODZINA 19.00

  • Przemysław Kwiędacz vs Paweł Zając
  • 0:2 (0:6, 1:6)

MECZ NR 19: 07.08.2013 – ŚRODA, GODZINA 18.00

  • Artur Warchał vs Tomasz Badora
  • 0:2 (2:6, 2:6)

MECZ NR 20: 08.08.2013 – CZWARTEK, GODZINA 19.00

  • Robert Głowacki vs Marcin Orliński
  • 2:0 (6:3, 6:2)

MECZ NR 21: 09.08.2013 – PIĄTEK, GODZINA 19.00

  • Zbigniew Męcik vs Dariusz Nowakowski
  • 1:2 (7:6, 4:6, krecz Męcik)

MECZ NR 22: 09.08.2013 – PIĄTEK, GODZINA 19.00

  • Tomasz Lamik vs Rafał Mazurkiewicz
  • 2:1 (7:6, 3:6, 6:3)

MECZ NR 23: 10.08.2013 – SOBOTA, GODZINA 16.00

  • Robert Armata vs Taras Pasichnyk
  • 2:0 (6:0, 6:0)

MECZ NR 24: 11.08.2013 – NIEDZIELA, GODZINA 17.00

  • Sebastian Sadowski vs Dariusz Przybyłowicz
  • 0:2 (4:6, 1:6)

III RUNDA – ĆWIERĆFINAŁY

MECZ NR 25: 16.08.2013 – PIĄTEK, GODZINA 14.00

  • Przemysław Kulesza vs Paweł Zając
  • 0:2 (4:6, 4:6)

MECZ NR 26: 13.08.2013 – WTOREK, GODZINA 19.00

  • Tomasz Badora vs Robert Głowacki
  • 0:2 (1:6, 2:6)

MECZ NR 27: 20.08.2013 – WTOREK, GODZINA 19.00

  • Dariusz Nowakowski vs Tomasz Lamik
  • 2:0 (6:1, 6:1)

MECZ NR 28: 16.08.2013 – PIĄTEK, GODZINA 19.30

  • Robert Armata vs Dariusz Przybyłowicz
  • 2:0 (6:1, 6:2)

IV RUNDA – PÓŁFINAŁY

MECZ NR 29: 24.08.2013 – SOBOTA, GODZINA 16.00

  • Paweł Zając vs Robert Głowacki
  • 1:2 (5:7, 6:1, 5:7)

MECZ NR 30: 28.08.2013 – ŚRODA, GODZINA 17.00

  • Dariusz Nowakowski vs Robert Armata
  • 0:2 (4:6, 3:6)

FINAŁ:

MECZ NR 31: 30.08.2013 – PIĄTEK, GODZINA 17.00

  • Robert Głowacki vs Robert Armata
  • 0:2 (3:6, 2:6)

DRABINKA TURNIEJOWA

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj