Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Trzy równorzędne nagrody w konkursie letnich kawiarenek

Facebook Twitter

W sumie do udziału w konkursie zgłoszono siedem lokai. W tym roku komisja nie zdecydowała się na przyznanie nagród za zajęcie I, II i III miejsca. Aby jednak docenić uczestników i ich aktywny udział w aranżowaniu estetycznej przestrzeni miasta, przyznano trzy równorzędne wyróżnienia o wartości 500 zł brutto każde.

Wyróżnione kawiarenki to dwa lokale przy Alei NMP oraz jeden przy Waszyngtona. Zdjęcia zwycięskich aranżacji znajdziecie w portalu Radia Jura.

Oto wyróżnione kawiarenki:

  • kawiarnia ,,Czekoladowa nuta” (aleja Najświętszej Maryi Panny 71) – za wykorzystanie dużej ilości zróżnicowanej zieleni do stworzenia klimatycznych przestrzeni do wypoczynku oraz spożywania posiłków w plenerze;
  • ,,Burgerlicious” (aleja Najświętszej Maryi Panny 50) – za przemyślaną i spójną koncepcję wystroju kawiarenki letniej, uwzględniającą jednolite aranżacje roślinne i właściwie komponujące się z nimi pozostałe elementy wyposażenia;
  • restauracja ,,Sjesta” (ul. Waszyngtona 20) – za aranżację kawiarenki letniej z wykorzystaniem dużej ilości barwnej zieleni oraz wykreowanie ukwieconej ściany będącej nie tylko elementem wystroju kawiarenki, ale i ozdobą kamienicy.

Wyróżnienia wręczono w czasie festiwalu kulinarnego ,,Aleja Dobrego Smaku” organizowanego przez Częstochowską Organizację Turystyczną.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj