Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Trzecia z rzędu porażka Skry Częstochowa

Facebook Twitter

Od znakomitego meczu w wykonaniu piłkarzy Skry Częstochowa z Chojniczanką Chojnice, który został rozegrany w wielkanocną sobotę, coś wyraźnie zacięło się w ekipie trenera Marka Gołębiewskiego. W meczu 28 kolejki 2 ligi rozegranym w sobotę (16.04) częstochowianie przegrali u siebie z Hutnikiem Kraków 0:1 i ponieśli niestety 3 porażkę z rzędu.

Od wspomnianego meczu z Chojniczanką Skra raz zremisowała (0:0 w Lublinie z Motorem) i przegrała ze Stalą Rzeszów (3:4 u siebie) i na wyjeździe z Sokołem Ostróda (1:2). Porażki tym bardziej bolesne, że dwie ostatnie ekipy są blisko naszej drużyny w tabeli 2 ligi. Przewaga, która jeszcze 2 tygodnie temu wydawała się duża, teraz z każdym meczem topnieje i Skra wciąż nie może być pewna gry w fazie play-off o awans do 1 ligi.
Miejmy nadzieję, że to tylko chwilowa zniżka formy i następnym meczem „Skrzacy” potwierdzą dobrą formę, którą prezentują od początku tego sezonu. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bo przed Skrą bardzo trudne spotkanie – w najbliższą sobotę (24.04) zmierzy się na wyjeździe z zajmującym aktualnie 3 miejsce GKS Katowice.

G.S.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj