Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Trwa zbiórka na zakup karetki dla Stowarzyszenia Rescue Team

Facebook Twitter

W Częstochowie jego członkowie zajmują się szkoleniami ratowników, wspierają służby medyczne, uczestniczą w zabezpieczaniu imprez. Aby zebrać pieniądze na karetkę planują wydarzenia sportowo-muzyczne, podczas których będzie można wesprzeć akcję.

Od 15 sierpnia planują cykl wydarzeń, które pozwolą zasilić cel zbiórki.'

Musimy doposażyć niezbędny nam pojazd jakim jest ambulans, który będzie służył nam do zabezpieczeń, szkoleń, transportu a także wsparcia służb ratunkowych w Częstochowie. Bardzo zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej akcji, jaka powstała poprzez zbiórkę na rzecz zakupu tej karetki. Chcemy serdecznie wszystkich prosić o wzięcie udziału w zbiórce pieniędzy na zakup karetki niezbędnej. Zakup, którego dokonamy, czyli tego samochodu będzie zauważalny, ponieważ będziecie go widzieli na terenie miasta Częstochowy. 

– informował nas Piotr Jakubowski ze Sztabu Ratownictwa i Łączności Rescue Team. Po szczegóły zajrzyjcie na profil facebook-owy częstochowskiej organizacji. Ma być muzycznie, sportowo. Nie zabraknie cegiełek i licytacji, więcej takich spotkań planowanych jest pod koniec miesiąca oraz we wrześniu.

15.08 otwieramy cykl imprez wspierających wydarzenie pod nazwą Sport i muzyka na karetkę dla medyka. Jeśli nic nie pokrzyżuje naszych planów to do końca września spotkamy się cztery razy. Pierwsza impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę i będzie miała charakter muzyczny, zaczynamy już o godzinie 17:00 w Mimozie. Podczas całej imprezy zapraszamy w licytacji. Cały dochód zostanie przeznaczony na zakup karetki.

Na sobotnią imprezę i zbiórkę zapraszała Natalia Caban ze Stowarzyszenia Rescue Team.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj