Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Trwa Festiwal Smaku w Częstochowie oraz w Radomsku!

Facebook Twitter

Festiwal Smaku znów wystartował w Częstochowie, tym razem w ofercie wakacyjnej. W mieście i okolicach kolejni restauratorzy cieszą się że po przerwie mogą gościć mieszkańców oraz przyjezdnych.

Szeroko przeczytacie o ofercie w internecie, albo możecie odwiedzić ulubione restauracje, karczmy i gospody…

IX już edycja Festiwalu Smaku w Częstochowie i również dołączyły restauracje z Radomska. Jak zawsze właściciele, szefowie kuchni przygotowali na tę okazję dania i zachęcamy, żeby właśnie w tym festiwalowym tygodniu wyjść z domu, odwiedzić restauracje, nie gotować, spędzić aktywnie czas właśnie odwiedzając restauracje czy to w Częstochowie, czy również w Radomsku. Jak zawsze będzie bardzo pysznie, smacznie, kolorowo. 

Możecie skorzystać z oferty restauratorów jeszcze do piątku, podpowiada Jacek Tolewski, organizator Festiwalu Smaku. Na liście lokali, które zaskakują nas kulinarnie w tym sezonie swoją smakowitą ofertą, nie tylko Częstochowa, ale też okoliczne miejscowości…

Zawsze szefowie kuchni stają na wysokości zadania, żeby te dania przygotowane na Festiwal Smaku były niezwykle smaczne i ciekawe. Zdjęcia, opisy dań dostępne na naszej stronie internetowej festiwal-smaku.pl oraz na facebook’u – Festiwal Smaku Częstochowa, zachęcamy też do pobrania naszej aplikacji mobilnej, dostępnej na Androida i IOS pod nazwą Festiwal Smaku. Tam wszystkie informacje – jakie restauracje biorą udział w Festiwalu Smaku, gdzie i co można zjeść.

– zachęcał Jacek Tolewski, organizator Festiwalu Smaku.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj