Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Trwa dodatkowa rekrutacja na UJD. Są nowe kierunki

Facebook Twitter

Trwa dodatkowa rekrutacja na UJD, są też nowe kierunki. Dokumenty można składać do 13 września. Dodatkowa rejestracja kandydatów na kierunki studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich jest możliwa za pośrednictwem strony IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów).

W ostatnich dniach Wydział Nauk Ścisłych Przyrodniczych i Technicznych decyzją Ministerstwa Edukacji i Nauki otrzymał uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku: „Produkcja i marketing żywności”. Jest też pozwolenie dodatkowo udzielone przez Ministerstwo Zdrowia na uruchomienie studiów II stopnia na kierunku: „pielęgniarstwo”.

fot. ujd.edu.pl/

Na każdym etapie rejestracji możliwe jest przeglądanie oferty kierunków studiów opisującej wszystkie dostępne kierunki studiów, wymagane dokumenty oraz dokładne zasady rekrutacji dla danego kierunku (ewentualne egzaminy, ich miejsce i termin oraz sposób ogłoszenia wyników).

Pierwszy nabór kandydatów na studia II stopnia (magisterskie, 2-letnie uzupełniające) na kierunku „pielęgniarstwo” odbędzie się wraz z ogłoszeniem terminu II rekrutacji.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj