Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Trening sportowy dla wszystkich, bez wychodzenia z domu i zupełnie za darmo

Facebook Twitter

Wystarczy dostęp do internetu, komputer z kamerką i trochę wolnego miejsca. Do wspólnych treningów zaprasza Klub Sportowy Orient. Jego trenerzy zapewniają, że zajęcia dostosowane są do warunków domowych oraz poziomu zaawansowania ćwiczących. W zajęciach online mogą uczestniczyć grupy dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Zarówno dzieci jak i dorośli (w tym seniorzy) mogą wziąć udział w bezpłatnych treningach sportowych – bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do internetu, komputer z kamerką i trochę wolnego miejsca. Klub Sportowy Orient zaprasza wszystkich zainteresowanych na bezpłatne treningi dostosowane do warunków domowych oraz poziomu zaawansowania ćwiczących. W zajęciach online mogą uczestniczyć grupy dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów.

Warunkiem uczestnictwa jest wypełniony formularz online. Po wypełnieniu, każda osoba otrzyma e-mail z instrukcją logowania do specjalnej aplikacji zoom.

Zapisy na treningi będą prowadzone w formie ciągłej, można dołączyć w każdej chwili. Udział w treningu, proces instalacji jest bezpłatny! Niezbędnym narzędziem potrzebnym do treningu jest laptop, komputer z kamerką, internet, miejsce około 2m2, luźny strój sportowy, chęć uczestniczenia w treningu, punktualne logowanie do aplikacji

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj