Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Tragiczny wypadek w naszym regionie. Śmiertelne potrącenie w Miedźnie

Facebook Twitter

Kolejny tragiczny w skutkach wypadek na drodze w naszym regionie. Do zdarzenia doszło przed godziną 6.00 rano w Miedźnie przy ul. Częstochowskiej, relacjonuje mł. asp .Marlena Wiśniewska z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku.

Dzisiaj rano doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. 39-letni kierujący Skodą jadący w kierunku Częstochowy potrącił pieszego w terenie zabudowanym, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. W skutek obrażeń 76-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Kierujący samochodem był trzeźwy. Na miejscu pracuje technik kryminalistyki wraz z wydziałem ruchu drogowego. Teraz już nie ma utrudnień w ruchu. Kierujący i pan, który poniósł śmierć, to są mieszkańcy gminy Miedźno.

76 letni pieszy w wyniku obrażeń doznanych w wypadku zmarł na miejscu, mówi rzeczniczka kłobuckiej policji. Mł. asp. Marlena Wiśniewska apeluje o ostrożność:

Do wypadku doszło w terenie zabudowanym. Jednak apelujemy do pieszych, aby nosili odblaski zawsze, zwłaszcza teraz w porze jesiennej, wieczorem, w porze nocnej. Kiedy jest jesienna szarówka, kierujący naprawdę nie widzą nadchodzącego pieszego, zwłaszcza gdy z przeciwnego kierunku jedzie inny samochód, który oślepia go światłami.

Tymczasem trwa ustalanie przyczyn wczorajszego (8.11) wypadku z udziałem rowerzysty. Do zdarzenia doszło w Częstochowie około 14.00 na skrzyżowaniu ulic św. Rocha i Goździków. Rowerzysty nie udało się uratować.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2022