Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Tragiczny wypadek w Boronowie. Nie żyją 3 osoby

Facebook Twitter

Tragiczny w skutkach wypadek w Boronowie. Na Drodze Wojewódzkiej 905 o godzinie 6:04 osobówka zderzyła się z samochodem ciężarowym.

fot. facebook.com/KPPSPLubliniec

Jak informują wojewódzkie służby:

Przyczepa samochodu ciężarowego z węglem uderzyła w samochód osobowy, który znalazł się pod przyczepą.

Samochodem osobowym podróżowały 3 osoby. Lekarz stwierdził ich zgon. Droga pomiędzy Boronowem a Olszyną jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Ewelina Paruzel: Na ten moment wiadomo, że do wypadku doszło na drodze DW 905, na trasie Boronów – Herby. W wypadku zginęły trzy osoby podróżujące samochodem osobowym. Na miejscu samochód osoby zderzył się z samochodem ciężarowym. Na miejscu pracują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Obecny jest też prokurator i na tą chwilę ustalane są przyczyny i okoliczności zdarzenia. Organizowane są objazdy. Prawdopodobnie utrudnienia będą jeszcze chwilę trwały, dlatego, że jest tam jeszcze sporo do zrobienia: oględziny miejsca, pojazdów oraz zebranie wszystkich niezbędnych dowodów na potrzeby śledztwa.

– mówiła mł. asp. Ewelina Paruzel z Komendy Powiatowej Policji w Lublińcu. Działania służb w miejscu wypadku cały czas trwają.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do Radia Jura TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2023