Radio Jura Home

Moje Miasto Moje Radio • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

To nasze 9 urodziny!

Facebook Twitter

10 stycznia do dla nas szczególna data! Właśnie tego dnia, w 2011 roku roku uruchomiliśmy pełny program na fali 93,8 fm w Częstochowie i okolicy!

Od tamtej pory nieprzerwanie, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni roku jesteśmy razem z Wami! Co istotne, to nie tylko święto prezenterów, redakcji czy działu reklamy, ale również Wasze, naszych słuchaczy dla których od 9 lat tworzymy program i umilamy muzyką wybraną dla Was każdą chwilę w ciągu dnia i nocy! Bardzo dziękujemy, że od tak dawna jesteście razem z nami!

Sentymentalnie wracamy wstecz, do 10 stycznia 2011 roku. Dokładnie wtedy usłyszeliśmy się po raz pierwszy. To wtedy po raz pierwszy powiedzieliśmy „tu Radio Jura, słuchacie nas na 93,8 fm”. W piątek (10.01.) świętowaliśmy 9 urodziny i z tej okazji poszukiwaliśmy 9-tek w Częstochowie. Gdzie na początek trafiła Kasia Fica i Paweł Stępniewski?

Kolejna „dziewiątka” odnaleziona. Kogo zaskoczyliśmy na stanowisku pracy?

Szukamy następnej „dziewiątki”:

– rozmawialiśmy z dyrektorką Szkoły Podstawowej numer 9 Danutą Caban, a także z uczniami klasy I A. Byliśmy też na ulicy Radomskiej. Tam gościliśmy u słuchaczki – Jadzi… a z jakiego powodu?

Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego! Jeszcze raz dziękujemy naszym wspaniałym słuchaczom, za to, że jesteście z nami!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj