Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

To już ostatni dzwonek dla biegaczy, którzy chcą się sprawdzić w biegach na Jurze

Facebook Twitter

Przed nami Jurajski Festiwal Biegowy i jego druga edycja, którą poleca Radio Jura.

Sporo dystansów i atrakcyjne trasy, to i więcej poleca dyrektor zawodów Paweł Fąferek:

Jurajski Festiwal Biegowy to szansa dla wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek, głównie bieganie. Mamy 5 dystansów dla osób dorosłych, od 10 do ponad 200 km. Są też biegi dla dzieci i młodzieży, bieg rodzinny, także każdy, kto lubi aktywny wypoczynek ma szansę sprawdzić się w przepięknych jurajskich okolicznościach przyrody. Impreza jest otwarta. Każdy kto ma ochotę sprawdzić siebie na trasach jurajskich na pewno będzie miał niesamowite wrażenia. 

Na uczestników, zarówno amatorów jak i zawodowców czeka pięć plenerowych tras: 10 km, 25 km, 50 km, 100 km i 200 km. Powoli kończą się zapisy, większość miejsc została już wykorzystana, a tymczasem piękna Jura czeka…

Ubiegłoroczna edycja udowodniła, że wielu zawodników, którzy byli w ogóle po raz pierwszy w życiu na Jurze zachwycali się widokami. Jura jest na tyle osobliwym miejscem, które pozwala jednocześnie biegać trochę płasko, trochę po piasku, trochę po skałach, trochę po wzniesieniach, bardzo ciekawy profil trasy, bardzo urozmaicony, także każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. Trochę wolnych miejsc na niektóre dystanse są. Tych, którzy by chcieli tego dokonać zapraszamy na naszą stronę – jest bardzo prosta – jurajskifestiwalbiegowy.pl. 

II Jurajski Festiwal Biegowy potrwa od 25 do 27 września. Zapraszał do uczestnictwa dyrektor imprezy Paweł Fąferek.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj