Radio Jura Home

Gramy dla Was od 10 lat • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Tłusty Czwartek z Radiem Jura! Zjadłbyś pączka? [ZABAWA]

Facebook Twitter

Radio JURA spieszy z pomocą w przygotowaniu słodkości. Nie masz czasu zrobić pączków? Nie masz nawet czasu ich zamówić? Napisz do Radia JURA!

Przed nami Tłusty Czwartek, czyli święto wszystkich łasuchów i miłośników pączków! Oczywiście Radio Jura nie może przejść obojętnie obok takiego święta, bo zdecydowana część naszej radiowej ekipy, również do tego grona należy, a ten dzień jest jednym z naszych ulubionych w całym roku!

Gorąco zachęcamy wszystkich do zgłoszeń: naszych słuchaczy, firmy oraz instytucje. Jeśli tylko chcecie, aby w ten słodki dzień Radio Jura odwiedziło Was z górą słodkości, przyślijcie do nas mail na adres [email protected].

Napiszcie o swoim rekordzie dotyczącym zjedzonych pączków, a może chcecie zdradzić  jaki macie sposób na zrównoważenie przyjętych kalorii. Na zgłoszenia czekamy do środy 19 lutego.

Nie zapomnijcie w treści maila zostawić imienia oraz kontaktowego numer telefonu, ważny jest też adres lub nazwa firmy czy instytucji.

Najlepsze- najzabawniejsze, oryginalne- zamówienia nagrodzimy dopołudniową dostawą świeżych, pachnących, tradycyjnych pączków!

Widzimy się w czwartek, Tłusty Czwartek!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj