Radio Jura Home

MOJE MIASTO MOJE RADIO • Częstochowa 93.8 FM Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

Tłusty Czwartek z Radiem Jura. Spotkajcie się z nami na miejskim lodowisku

Facebook Twitter

Tłusty Czwartek z Radiem Jura. Już w ten czwartek 16 lutego na Miejskim Lodowisku przy ulicy Boya- Żeleńskiego, zaparszamy do naszego plenerowego studia. Przygotowaliśmy dla Was słodki poczęstunek, zabawy i nie tylko! Tłusty Czwartek z Radiem Jura na łyżwach od 15.00 do 18.00.

Tłusty Czwartek z Radiem Jura

Tłusty Czwartek z Radiem Jura

Skąd pomysł na Tłusty Czwartek na lodowisku? Stąd, że chcemy obdarować Was wielką ilością pysznych pączków z Cukierni Społem Częstochowa i jednocześnie dać Wam szansę na spalenie nieco kalorii w jednym momencie. W tym pomogą Wam nie tylko hokeiści, przedstawiciele drużyny Kruków Częstochowa, ale również specjalny muzyczne sety z naszej radiowej anteny. Tanczne Radio Jura gra nie tylko na 93,8 FM.

Tłusty Czwartek z Radiem Jura

Od godziny 15.00 będziemy zapraszać Was do udziału w różnych konkurencjach na łyżwach, w których będziemy nagradzać Was naszymi radiowymi gadżetami. Te – obiecujemy – sprawdzą się idealnie na zimę i w trakcie jazdy na łyżwach!

Tłusty Czwartek z Radiem Jura. Co będzie się działo?

  • Zabawa przy najlepszej muzyce, to będzie Taneczne Radio JURA;
  • Najlepsze w mieście pączki z Cukierni Społem Częstochowa dla każdego;
  • Zabawy i konkurencje z zawodnikami Kruków Częstochowa;
  • Nagrody od Radia Jura;
  • Spotkanie z częścią naszej radiowej ekipy;

Tłusty Czwartek z Radiem Jura na Miejskim Lodowisku przy ulicy Boya – Żeleńskiego już w czwartek (16.02) od godziny 15.00 do 18.00.

Zapraszamy, przyjdźcie na łyżwy i pączki!

Partnerami akcji są: Polska Sieć Handlowa PSS Społem Częstochowa, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie i drużyna Kruki Częstochowa.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj